Využijte sílu krátkých videí a

znásobte vaše tržby

připraveni na zvýšení prodejů?

S námi získáte videa pro sociální sítě nebo vaše reklamní kampaně, aniž byste si museli lámat hlavu s přípravou scénářů, komplikovaným natáčením a drahým zpracováním.

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář, poskytněte nám pár informací o vaší společnosti a očekáváních, my si vše prostudujeme a ozveme se vám do 24 hodin.

Vyberte si ze

3 možností spolupráce

Možnost 1

VIDEA PRO VAŠE ÚSPĚŠNÉ REKLAMNÍ KAMPANĚ

S námi získáte videa pro vaše reklamní kampaně, aniž byste si museli lámat hlavu s přípravou scénářů, komplikovaným natáčením a drahým zpracováním. Videa zpracujeme a připrapravíme je přesně pro formáty marketingových kampaní.

 

Marketingové kampaně vám můžeme také rovnou nasadit a spravovat na všech sociálních sítích včetně YouTube.

Před zpracováním

Po zpracování

Možnost 2

ZPRACOVÁNÍ VIDEÍ PRO TVŮRCE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Tvoříte obsah pro sociální sítě? Chcete růst a zvyšovat dosah, ale nechcete řešit komplikované zpracování videí? Vaše videa sestříháme, přidáme licencovanou hudbu, titulku, animace, grafiku a připravíme je pro vhodné formáty.

 

Videa zpracujeme tak, aby získali a udrželi pozornost publika a vy jste jako tvůrci vystoupili z řady.

Před zpracováním

Po zpracování

Možnost 3

A CO KDYŽ NEMÁTE CHUŤ VYSTUPOVAT NA KAMERU?

Chcete propagovat vaše produkty nebo služby, ale nemáte chuť nebo čas vystupovat na kameru? Nevadí, vše připravíme za vás, od tvorby scénářů, přípravu strategie.

 

Videa přidáme hlas pomocí realistické umělé inteligence.

Příklady videí

Kompletní produkce od A do Z

Videa buď kompletně připravíme za vás, nebo je pro vás profesionálně zpracujeme. Sestřiháme, přidáme licencovanou hudbu, titulky, animace, grafiku a připravíme je pro vhodné formáty.

Máte kamenný obchod, vlastní značku, lokální provozovnu či expertní nebo makléřský byznys?

I VY MŮŽETE VYUŽÍT KRÁTKÁ VIDEA PRO ZVÝŠENÍ PRODEJŮ

Mobil je jako nová televize, kterou mají lidé neustále u sebe. Můžete tak před ně dostat vaši video reklamu ať jsou kdekoliv, a to za zlomek nákladů tradičních médií. Na sociálních sítích je ČR více než 75 % populace a průměrný uživatel tráví na sítích více než 2,5 hodiny denně. Využijte tohoto trendu, dejte o sobě vědět.

čím vás uděláme výjmečnými

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI?​

VIDEA NA SÍTÍCH JSOU KLÍČEM K ÚSPĚCHU V ROCE 2024

Text zde

VIDEO KAMPANĚ NA SÍTĚ NESTOJÍ STA-TÍSÍCE

Text zde

KAMPANĚ MŮŽEME ROVNOU NASADIT A SPRAVOVAT

Text zde

PROFESIONÁLNÍ TÝM VÁM KRYJE ZÁDA

Text zde

VIDEO KAMPAŇ JE PŘIPRAVENA DO 10 DNÍ

Text zde

Matěj Ulvr

Matěj je marketingový stratég a zakladatel agentury DIGIFORCE, pomůže vám osobně s nastavením správné strategie, přípravou scénářů a volbou vhodných umístění a formátů, tak aby vámi investované prostředky do reklamy dosáhli co nejvyšší návratnosti.

Lukáš Řezníček

Představení zde

Lukáš Řezníček

Lukáš má 11 let zkušeností s výkonnostním marketingem, zajistí vám tak hladké nasazení vašich video kampaní na všech potřebných umístěních. Od správného nastavení sledovacích kódů pro přesná vyhodnocení přes nastavení cílení a pečlivého rozpočtů.

Jste připraveni využít s námi

sílu video kampaní?

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář, poskytněte nám pár informací o vaší společnosti a očekáváních, my si vše prostudujeme a ozveme se vám do 24 hodin.